Януарски студ във Вашингтон! Церемонията по встъпване в длъжност на Доналд Тръмп ще e на закрито

17 Януари, 2025 23:11 1 491 22

  • сащ-
  • вашингтон-
  • доналд тръмп-
  • капитолия-
  • републиканска партия

Подобна промяна и полагане на президентска клетва на закрито не е имало от второто встъпване в длъжност на бившия президент републиканец Роналд Рейгън, отбелязва Ройтерс

Януарски студ във Вашингтон! Церемонията по встъпване в длъжност на Доналд Тръмп ще e на закрито - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Избраният американски президент Доналд Тръмп заяви, че церемонията по встъпването му в длъжност ще бъде на закрито заради ниските температури и че президентският парад ще се състои в спортната зала "Кепитъл уан" (Capital One) във Вашингтон, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.

"Наредих речта при встъпването в длъжност, наред с молитвите и другите речи, да бъде произнесена в ротондата на Капитолия на САЩ", написа Тръмп в социалната мрежа "Трут соушъл".

Подобна промяна и полагане на президентска клетва на закрито не е имало от второто встъпване в длъжност на бившия президент републиканец Роналд Рейгън, отбелязва Ройтерс.

Си Ен Ен допълва, че решението за промяната в организацията е продиктувано от загриженост за здравето на хората.


Поставете оценка:
Оценка 3.5 от 12 гласа.


Свързани новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 2 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 3 Зомбиленд

    17 3 Отговор
    Тези ниски температури са сигурно заради Глобалното затопляне хаха.

    Коментиран от #4

  • 4 Последния Софиянец

    13 7 Отговор

    До коментар #3 от "Зомбиленд":

    Тръмп го е страх да не си загуби и другото ухо на открито.
  • 5 Снайперист

    9 3 Отговор
    Жалко!
  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 Бай Дън

    7 4 Отговор
    Загриженост за здравето на хората около Тръмп.На миналия атентат няколко човека зад него пострадаха.
  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 Ошанките ,

    2 7 Отговор
    Целувайте бай Дън , да не целувате на бай Доню Непредсказуемия нещо друго ...
  • 10 Граф Монче Христов-Дупница

    4 12 Отговор
    "Ледена Епоха". Да вземе пример от Бункерното Старче, което при такива случаи си обува "напалеонките", слага ушанката и нахлузва дебели ръкавички, като преди това се е качило на обущета с още по- дебели подметки и по- високи токчета.

    Коментиран от #11

  • 11 Последния Софиянец

    6 2 Отговор

    До коментар #10 от "Граф Монче Христов-Дупница":

    В момента във Вашингтон е плюс 7 градуса.Тръмп го е страх от снайперисти.

    Коментиран от #12, #13

  • 12 Граф Монче Христов-Дупница

    5 1 Отговор

    До коментар #11 от "Последния Софиянец":

    Вероятно това е основната причина. "Парен, каша духа"
  • 13 Дрътия Софианец

    5 1 Отговор

    До коментар #11 от "Последния Софиянец":

    Интересно , как па ресторантьор със 17 ресторанта в Крим , знае какво става във Вашингтон ?!🤭😁 Мериш ли температурата ?
  • 14 Нищожници

    8 5 Отговор
    Мумията се обгради с армия. Перчема и той се крие. Тръгнали тия мишки да църкат срещу Русия 🤣
  • 15 Преродено Позорище

    6 1 Отговор
    Преродена ирландска Пастирка се опита да си направи пиар, уж че имал покана, но истината се оказа друга - че това Позорище никому не е потребно и Тръмп не го сафери за нищо.
  • 16 Доналд Тръмп

    11 1 Отговор
    Не е заради студа, а защото знае, че тогава е бил планиран атентат срещу него. В социалните мрежи Тръмп написа: „Не искам да виждам хора наранени или пострадали по какъвто и да е начин.
  • 17 Хохо Бохо

    2 1 Отговор
    Що направо не го вкарат в мавзолея, за по-сигурно...

    Коментиран от #19

  • 18 Студа е

    6 0 Отговор
    следствие на "глобалното затопляне "в промитите мозъци на джендърлята.
  • 19 Хохич ,

    2 2 Отговор

    До коментар #17 от "Хохо Бохо":

    Мавзолеите са присъщи само на СССР , недей да правиш - " НУ , ПОГОДИ " - 2025-ТА .. 🤭
  • 20 01010101

    3 0 Отговор
    Еее, ама тия демократи направо се уляха, да му погодят такъв номер с времето на новото президент.
  • 21 Мефистофел

    2 0 Отговор
    И преди го писах, но пак да си кажа. В Якутска област децата спират да ходят на училище когато температурата падне под -55 градуса. Не можеш да сравняваш руснаците с краварите. Пастироте са меки китки.
  • 22 ПЕНКО

    2 0 Отговор
    РУСКИТЕ КЛИМАТИЧНИ ВОЙСКИ -ОБЕЩАВАТ ЗАТОПЛЯНЕ ВЪВ ВАШИНГТОН -СЛЕД КУРФИГУРАЦИЯТА !!